Jdi na obsah Jdi na menu

Názory

Gabriela Zímová - masérka, výživová poradkyně:

,,Age Loc je pro mne velkým pomocníkem, jak si udržet zdravý vzhled. Mikrovýživa Life Pak, JV a Marine Omega mi přinesla do života více energie, jsem odolnější proti stresu a cítím se celkově zdravější. Každodenní konzumací se cítím vitálnější.

Nejvíce se mi osvědčila kůra na vlasy, včetně speciálního šamponu. Změna je na vlasech viditelná, začaly mi růst více a jejich kvalita se zlepšuje."

 

Mgr.Dana Milcová - terapeutka, masérka, konzultantka, speciální pedagog

,, Strašně dlouho jsem tomu všemu kolem Nuskin nevěřila . Tedy ne úplně, ale z velké části. Přesto jsem začala brát mikrovýživu a koupila si Galvanic na obličej. Zuřila jsem, že se mi hodnoty na skeneru nezvětšují a tudíž to určitě nefunguje. Nicméně jsem začala experimentovat. Dva měsíce jsem vysadila, nikomu nic neřekla a dávkovala si vysoké dávky vitamínů a šťáv. Nutno podotknout, že nejím úplně nezdravě... Pád na skeneru byl obrovský... a to mne přesvědčilo. Začala jsem zkoumat, jak to, že někdo má hodnoty vysoké hned, někdo, tedy hlavně já, ne. Je to i o historií v nás . Historií traumat, zážitků, výživy, emocionality. 

Já jsem jako tlusté dítě byla fakt režimově trápena hlady. Cílem mé matky bylo zhubnout, protože by se to mělo a lékaři to říkají. Nikdo v té době nezkoumal opravdové příčiny, a tak jsem hladověla. Tohle si moje tělo pamnatovalo. Nedostatek kvalitní výživy a ještě málo, k tomu stres být ve škole dokonalá. Proto, mimo jiné, jsem měla stále nízké hodnoty. Vnitřní stres přetrvává uvnitř buněk až z ranného dětství. Tělo se vyživovalo a při tom čistilo od stresu. Trvalo to opravdu dlouho, ale vydržela jsem. A jsem přesvědčena. Sama sebou. Proto nyní bezpochyby vím, že výživa a doplňky Pharmanex jsou to opravdové. Jím je a šířím o nich dobré zprávy."

 

Jana Borkovcová - konzultantka a distributorka f.Nuskin

,, Jak se mi žije s Life Pak ? Znovuzrozená, Plná síly a energie.

Co se mi z Nuskin osvědčilo? Life Pak spolu s R2 . Návrat k mládí a vitalita.

S Marine Omega jsem zase o něco chytřejší.

Galvanic? Ten pravý požitek z luxusu."